niedziela, 28 września 2014

Zadziwiające przypadki podczas wędrówki „Od Oceanu do Oceanu”

Wybierz Życie
"Wybierajcie więc życie,
abyście żyli wy i wasze potomstwo."
(Pwt 30, 19)


Human Life International - PolskaLogo


Zadziwiające przypadki podczas wędrówki „Od Oceanu do Oceanu”

Drodzy Przyjaciele!

Robili wszystko, co tylko możliwe, aby pozamykać placówki aborcyjne. Kładli się w wejściach, przykuwali do ściany, pozwalali się pobić i wsadzać do więzień. Modlą się już ponad 40 lat! Demokratyczna Ameryka corocznie zabija miliony dzieci w łonach matek, również w siódmym, ósmym i dziewiątym miesiącu ciąży, a nawet w czasie porodu, gdyż aborcja w USA jest legalna aż do urodzenia się dziecka.

Przypadki? Na pewno nie!
W ciągu ostatniego roku udało się zamknąć w USA ponad 70 placówek aborcyjnych i dołączają kolejne. Najczęściej pod pretekstem, że nie spełniają standardów medycznych. Faktycznie, wiele z nich to prawdziwe „mordownie”, gdzie nikt się nie przejmuje nawet zachowaniem elementarnej higieny, a tym bardziej zdrowiem kobiet. Dzieci zabija się legalnie!

Ponad rok wędrówki przez Amerykę
Już ponad rok (od 24 sierpnia 2013 r.) trwa pielgrzymka Matki Bożej w Ikonie Częstochowskiej przez Północną Amerykę. Możliwe są więc pierwsze podsumowania.

Ks. Peter West wiceprezydent Human Life International ds. Misji, który od roku ofiarnie towarzyszy Matce Bożej, powiedział: Zwycięstwo Naszej Pani nad niesprawiedliwością, które się czyni wobec dzieci poczętych, przynosi coraz to nowe owoce i jest świadectwem świętości ludzkiego życia. Obrońcy życia zyskują pewność, że z Bożą pomocą możemy położyć
kres aborcji.

Trwa gorąca modlitwa o życie
Prawie we wszystkich miejscowościach, które odwiedza Częstochowska Ikona, ludzie przychodzą do ks. Westa, zapraszając Matkę Bożą na modlitwę pod miejscową placówką aborcyjną. Modlą się w miejscu publicznym, na ulicy, przed wejściem. Wiele parafii od lat prowadzi modlitewne dyżury w tych koszmarnych miejscach. Na przykład w Wood Dale (koło Chicago) Polska Misja z parafii Miłosierdzia Bożego w Lombard w każdą środę organizuje modlitwę przed wielką placówką aborcyjną „Advantage Clinic” (Pożyteczna Klinika), skutkiem czego ośrodek ten w środy jest zamknięty.

Zamykane są kolejne placówki aborcyjne
Zamknięto już 13 placówek, pod którymi stanęła Matka Boża Częstochowska. Zamykane są kolejne. W ciągu ostatniego roku już ponad siedemdziesiąt! Ks. West twierdzi, że osobiście zna 10 przypadków uratowania poczętego dziecka. Na pewno jest ich o wiele więcej, ale zna je jedynie Bóg.

Matka Boża Miłosierdzia
Kobiety zajmujące się terapią zespołu poaborcyjnego spontanicznie nadały Matce Bożej Częstochowskiej tytuł Matki Miłosierdzia. Twierdzą, że poranione oblicze Maryi na Ikonie Częstochowskiej otwiera serca cierpiących kobiet na przyjęcie Miłosierdzia Bożego.

Wydarzenia w Teksasie
Czy to przypadki? Jesteśmy przekonani, że nie. Tym bardziej, że Pan Bóg daje nam wyraźne znaki. W lutym 2014 wielu ludzi modliło się wokół Ikony w miejscowości Corpus Christi w stanie Teksas. Ostatnią placówkę aborcyjną zamknięto tam w czerwcu tuż przed uroczystością Bożego Ciała. Obecnie w odległości ok. 540 km przez stan Teksas na południe od San Antonio nie ma żadnej możliwości zabicia poczętego dziecka.

Zadziwiająca zbieżność dat
W Sharonville w stanie Ohio pod jedną z największych placówek aborcyjnych w USA , która działała przez 32 lata, modlono się wokół Ikony Częstochowskiej w maju 2014 r. Trzy miesiące później została ona zamknięta na skutek orzeczenia departamentu zdrowia stanu Ohio. Zadziwiająca jest zbieżność dat. Sąd podjął decyzję 15 sierpnia w święto Wniebowzięcia NMP, a decyzja ta uprawomocniła się 22 sierpnia we wspomnienie Maryi Królowej, gdy cały świat odnawia poświęcenie się Niepokalanemu Sercu Maryi. Media podały także, że w ciągu ostatnich 18 miesięcy zamknięto niemal połowę tego typu placówek na terenie stanu Ohio.

Meksyk i Ameryka Środkowa
Obecnie przygotowujemy kolejny etap peregrynacji, którym jest Ameryka Środkowa. Pielgrzymka przez USA i Kanadę zakończy się 1 listopada w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Phoenix, stolicy stanu Arizona. Następnie Ikona ponownie zawita do Chicago, gdzie po konserwacji będzie odwiedzać parafie wspólnot meksykańskich. Pod koniec miesiąca pojedzie kolejnym Life Mobilem do Meksyku. Prawdopodobnie 8 grudnia stanie w największym sanktuarium Maryjnym Ameryki – Guadalupe.

Pół miliona obrazków z Ikoną Częstochowską w 20 językach już rozdane
Przygotowania są w toku. Muszę przyznać, że mamy mnóstwo problemów, aby to wszystko skoordynować. Wierzę jednak, że Matka Boża tego pragnie, a Przyjaciele pomogą. Dotychczas wydaliśmy już ok. 500 tys. obrazków z wizerunkiem Ikony Częstochowskiej i modlitwą w obronie cywilizacji życia w 20 językach. Ludzie podchodzą do Ikony, przykładają obrazek, a potem zabierają go do domu. Teraz musimy przygotować kolejne w języku hiszpańskim. Planujemy też II wydanie albumu z peregrynacji uzupełnionego o Amerykę i Kanadę w językach polskim i angielskim.

Ufamy, że nam pomożecie!
Jeśli wesprzesz to dzieło podarowując na podróż Matki Bożej 10,- 20,- zł czy po prostu ile możesz, przyczynisz się do rozsławienia Matki Bożej Częstochowskiej na całym świecie oraz ochrony cywilizacji życia i miłości, bo taka jest intencja tej wyprawy. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy nas wspierają.


W imieniu KPLŻ
Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz